Incredibles 2

  • تاریخ اکران: ۵ ژوئن (۱۵ خرداد ۹۷)
  • رده بندی سنی: PG (نظارت والدین)

انیمیشن‌های ابرقهرمانی تنها زمانی مورد استقبال فراوان قرار می‌گیرند که بتوانند با آثار لایو اکشن رقابت کنند. انیمیشن‌های دو بعدی زیادی در این ژانر ساخته شده‌اند، اما نتوانستند آن طور که باید بدرخشند. با این حال، تعداد آثار کمی همچون Incredibles و Big Hero 6 هستند که هم در باکس آفیس مورد توجه قرار گرفتند و هم در جوایز اسکار و نگاه منتقدان. و از بین آن‌ها، عنوانی که توسط پیکسار ساخته شده از همه محبوب‌تر است.

شگفت انگیزان ۲ با کارگردانی مجدد برد برد (Brad Bird)، چهارده سال پس از قسمت اول اکران شده و به فروش ۱ میلیارد و ۱۲۱ میلیون دلاری رسید. پس از این همه سال، برخی مخاطبان انتظار داشتند تا برای این قهرمانان نیز زمان بگذرد. اما باید توجه داشت که پتانسیلی که این کاراکترها، همچون جک برای نمایش در سینماها دارند، هنوز به طور کل استفاده نشده است. و حتی در قسمت بعد نیز به احتمال زیاد این اتفاق نخواهد افتاد. همچنین کارگردان فیلم تایید کرده که Incredibles 2 فیلمی کودکانه نیست.

در این قسمت، باب (با صداپیشگی کرگ تی. نلسون) در خانه به مراقبت از جک می‌پردازد و هلن (Elastigirl با صداپیشگی هالی هانتر) در بیرون از خانه در مبارزه با دشمنان به سر می‎برد. و البته جک نیز با ویژگی‌هایی که دارد به میدان می‌آید.

منبع: سایت مرجع اول